معرفی منابع آموزشی  برتر:

  1. منابع گرامری برتر:
    • Grammar in Use

مجموعه کتب Grammar in Use از معتبرترین و پر مخاطب ترین کتاب ها در حوزه آموزش گرامر زبان انکلیسی و بطور ویژه آزمون هایی همچون Ielts  و Toefl  می باشد. این کتاب در سه سطح Beginner، Elementary و Advanced توسط Raymond Murphy تدوین شده است. دراین مجموعه کتاب ها تمامی قواعد زبانی از سطوح مبتدی تا پیشرفته بصورت جامع، ساده، همراه با تمرین های بی شمار طراحی شده است. همچنین همراه با کتاب ها شما می توانید یک نسخه CD  حاوی مجموعه ای از تمرینات اضافه بر کتاب، گزارش پیشرفت، بازیهای تعاملی، و لینک های متنوع به منظور استفاده آنلاین دیکشنری کمبریج Cambridge  به همراه خود داشته باشید.

  • Communicate What you mean

کتاب کمک آموزشی Communicate What You Mean   تالیف شده توسط Samuela Ecktut، برای علاقمندانی که سطح زبان پیشرفته ای دارند بسیار کاربردی و مناسب است. همچنبن این کتاب حاوی مکالماتی بصورت نوشتار است که مباحثی همچون سیاست، تفاوت های فرهنگی، آلودگی،و… را در بر می گیرد. نکته بارز این کتاب، تمامی Tenses ها بصورت کامل و جامع در فصل اول توضیح داده شده است.

1.3 Oxford Living Grammar Collections

مجموعه کتاب های Oxford Living Grammar  ، در چهار سطح مختلف بصورت مبتدی، پیش از متوسط، متوسط، و بالاتر از متوسط نگارش شده و به علاقعمندان کمک می کند تا گرامر های پایه ای و پیچیده را بصورت صحیح و با اعتناد به نفس بالا در موقعیت های روزمره استفاده کنند. از ویژگی های بارز این کتاب می تواند به موارد زیر اشاره داشت:

تمرینات فراوان در فصل های 4 صفحه ای

معرفی لغات جدید در بخشهای Word Focus

آماده سازی برای آزمونهای KET, PET

  1. برترین منابع واژگان

Oxford Word Skills Collections2.1

مجموعه کتب های آموزشی Oxford Word Skills، در سه سطح مختلف مبتدی، متوسط، وپیشرفته  بطور دقیق و ماهرانه ای توسط متخصصین موضوعی و اساتید برتر و طراحان آزمون هایی همچون آیلتس و تافل تدوین شده ، که به موجب گستردگی لغات همراه با تصویر، انگیزه مضاعف و اعتماد به نفس بی شماری در زبان آموزان ایجاد می کند. از جمله ویژگی های برتر این مجموعه ها فایل صوتی بر اساس لهجه بریتانیایی با بهترین کیفیت ممکن است.

 

BARRONS: 1100 Words You Need to Know2.2             

همانگونه که از اسمش پیداست، این کتاب بعنوان پرفروشترین و پرمخاطب ترین  کتاب سایت معروف آمازون ، دربردارنده اکثر واژگان ضروری آزمون های مختلف از جمله Toefl, Ielts, Tolimo، و … می باشد. در ادامه به برخی از ویژگی های ممتاز این کتاب می پردازیم:

  1. بخش اول معرفی کلمات بصورت روزانه. که زیر هر یک از واژگان فونتیک آن ها نوشته شده است. بنابراین زبان آموزان براحتی می توانند از تلفظ آن ها آگاه شوند.
  2. متون کوتاه حاوی کلمات جدید آن روز
  3. Sample test گوناگون که جملاتی با جای خالی را نشان داده و زبان آموزان می بایست با کلمات جدیدی که در آن روز آموخته اند، آن ها را تکمیل کنند.
  4. بهره بردن از اصطلاحات روز یا Today’s idiom ، که کاربرد زیادی در گفت و گوهای انگلیسی زبانان دارند.

 

504 ABSOLUTLEY ESSENTIAL WORDS 2.3            

کتاب 504 واژه از جمله کتاب های پرکاربرد برای دانشجویانی که خودشان را برای آزمون های ورودی داشنگاه ها آماده میکنند بسیار مهم است. همچنین همراه با این کتاب، CD  واژگان بصورت لهجه بریتانیایی ارائه داده می شود.

OXFORD ENGLISH DICTIONARY2.4        

فرهنگ لغات انگلیسی آکسفورد یکی از برجسته ترین فرهنگ لغات در زبان انگلیسی است که محبوبیت ویژه ای در میان زبان آموزان و نیز مدرسان دارد. از بارزترین ویژگی های این فرهنگ لغت استفاده از کلمات ساده و مقدماتی برای توضیح معنی واژگان است.

فهرست