مجموعه کتاب های آموزشی Got it

 

  • رده سنی : 12 تا 18 سال
  • محوریت دوره: یادگیری زمان‌ها ، آشنایی با کارکرد افعال وجهی، اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش، آشنایی با کاربرد صفات تفضیلی و برتر، آشنایی با ساختارهای معلوم و مجهول و استفاده از نقل قول‌ها، تقویت مهارت خواندن با مطالعه متون متنوع با موضوعات جذاب، آشنا کردن گوش زبان‌آموز با انواع منابع صوتی مانند پادکست‌های صوتی، برنامه‌های رادیویی و سخنرانی‌ها، تقویت مهارت نوشتاری با انشا نویسی ، مقاله نویسی و داستان نویسی، تقویت مهارت های گفتاری با استفاده از برقراری دیالوگ با همکلاسی‌ها، نقش‌آفرینی و مصاحبه کردن.

دوره‌‌های آموزش زبان نوجوانان شامل 16 ترم است که از این 16 ترم 8 ترم آن به دو دوره آزمون KET و PET اختصاص داده شده است. کلاس‌های دوره نوجوانان بصورت گروهی برگزار می‌شود ومنبع اصلی تدریس در این دوره کتاب‌های Got it است. این دوره‌ها برای رده سنی 12 تا 18سال طراحی شده است که به خودی خود سبب افزایش سطح کیفی آموزش مناسب و همسو با رده سنی مخاطبین می‌شود.

درباره‌ی کتب این دوره باید گفت که مجموعه Got it یک از بروزترین منابع آموزش زبان انگلیسی و مخصوص برای رده سنی نوجوانان است. سیستم آوایی و لهجه این سری کتب امریکایی (American English) بوده که کاملا مطابق با نیازهای یادگیری زبان آموزان در این رده سنی طراحی شده است. علاوه بر کتاب‌های درسی و تمرین های موجود، این مجموعه دارای منابع دیجیتال نیز بوده  که بر روی ارتباطات کلامی معنادار و یادگیری زبان بر اساس مفاهیم زندگی روزمره تمرکز دارند. آموزش زبان در دنیای امروز شکل جدید و تکامل  یافته ای به خود گرفته است و از حالت خشک و تکرار مکررات و آموزش به روش های باستانی خارج شده است. موسسه زبان سیتاک با معرفی سری کتاب های Got it و با ارائه دستور زبان انگلیسی، لغات و نکات آموزشی در قالب تمرینات مکالمه و متون خود تجربه‌ای به‌مراتب مفیدتر از یادگیری زبان را برای نوجوانان فراهم می‌آورد.

میبایست به این نکته اشاره داشت که  یکی از چالش‌برانگیزترین ابعاد آموزش زبان ، به خصوص به نوجوانان ، حفظ انگیزه در زبان آموزان و اشخاص جویای تحصیل است . مجموعه Got it به همین علت در انتخاب عناوین و موضوعات خود دقت بالایی داشته است تا همواره انگیزه‌ی نوجوانان را در یادگیری زبان حفظ کند.

جدول سطح بندی و ترم های دوره  نوجوانان  در آموزشگاه سیتاک :

نام کتاب رده سنی تعداد ترم
Got It Starter 12 تا 18 سال 2 ترم
Got It 1 12 تا 18 سال 2 ترم
KET ۱۲ تا ۱۸ سال 4 ترم
Got It 2 ۱۲ تا ۱۸ سال 2 ترم
Got It 3 ۱۲ تا ۱۸ سال 2 ترم
PET ۱۲ تا ۱۸ سال 4 ترم
فهرست