IELTS Courses :

آزمون جامع آیلتس تحت نظارت دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز ایلتس استرالیا، یکی از معتبرترین آزمون های بین المللی در میان اکثر کشورها و مورد مقبولیت شمار زیادی از دانشگاه ها که دراعتبار سنجی علمی دانشجویان نقش پررنگی دارد.

Instant Ielts :

درمیان مطلوب ترین منابع آزمون ها ، کتاب(استراتجیک) Instant Ielts مختص به داوطلبانی است که می خواهند آمادگی خود را برای شرکت در (آزمون جامع بین المللی) آیلتس بالا ببرند که توسط انتشارات کمبریج منتشرمی شود.ویژگی حائز اهمیت آن قابل استفاده بودن برای بخش آکادمیک و نیز جنرال می باشد. رویکرد اصلی این کتاب گرداوری مهارت های مهم هر بخش(Speaking, Reading, Writing, Listening ( درقالب نمونه سوالات آزمونی است.

Mindset for Ielts Collections :

مجموعه کتاب های آموزشی Mindset یکی از بهترین منابع خودخوان آزمون آیلتس بشمار می آید. این مجموعه آموزشی مدون محصول مشترک دانشگاه کمبریج وCambridge Assessment English است که مطابق با استاندارد CEFR، در سطوح A1مبتدی تا C1پیشرفته تدوین و تالیف شده است. نقطه قوت این کتاب طراحی استراتژیک مهارت ها و نیز تمرین های مشابه آزمون اصلی در سطح های مختلف که کمک شایانی به داوطلبان آزمون آیلتس می کند.

Focus on Ielts :

کتاب (استراتجیک) Focus On Ielts، علاوه برپوشش تمامی مهارت ها ، بجهت نگاه جامع به آزمون با محوریت مکالمات آکادمیک، از جمله پر مخاطب ترین کتاب ها ی آموزشی آیلتس بشمار می آید. از دیگر ویژگی های برتر این کتاب می توان به مباحث چالشی در حل تمارین و درک مطلب ها به منظور ارتقاء توانایی داوطلبان آزمون در بالاترین حد خود برای پاسخ علمی و منطقی به سوال ها اشاره داشت. همچنین در بخش واژگان آکادمیک، مجموعه ای از لغات پرکاربرد در همه زمینه های آزمونی گرد آوری شده است.

Inside Reading Files :

مجموعه کتاب های آموزشی Inside Reading، از پر مخاطب ترین کتاب های حال حاظر جهان می باشد.کمتر کتاب آموزشی را میتوان یافت که تمامی عناصر آموزشی لازم به منظور تقویت مهارت درک مطلب را به صورت جامع گرد هم آورد. از جمله رویکرد اصلی این مجموعه می توان به تقویت مهارت خواندن، فراگیری واژگان تخصصی، تمارینی ویژه در جهت ارتقا درک درست از بکارگیری واژگان، و موضوعات متنوع مهارت نوشتاری می توان اشاره داشت.

Ielts Achieve :

مجموعه کتاب های (استراتجیک) Ielts Achieve، دارای دوسطح ((Achieve Ielts 1,2 از کاملترین کتب آزمون (بین المللی) آیلتس بشمار می آید. کتاب سطح اول مناسب زبان آموزانی هست که نمره آیلتس آنها 4.5بوده و در صدد ارتقاء مهارت ها تا نمره 6هستند. همچنین کتاب (استراتجیک) دوم از این مجموعه، مناسب زبان آموزانی است که می خواهند( حداکثر) تا نمره 7.5 در این آزمون برسند. از ویژگی های ممتاز این کتاب ها، می توان به واژگان پرکاربرد در مباحثی همچون مسافرت، زندگی شهری، غذا، نو آوری، صنعت فیلم، و… و نیز تمارینی در جهت تقویت شنیداری، گفتاری، درک مطلب و نوشتاری، اشاره داشت.

Step Up to Ielts :

کتاب( آموزشی مهارت های آیلتس) Step Up To Ielts، تالیف شده توسط معتبرترین نویسندگانی همچون Vanessa Jakemanو Mcdowell ، یکی از بهترین مرجع های تایید شده آزمون (بین المللی) آیلتس توسط اساتید مجرب می باشد. این مجموعه (آموزشی و استراتجیک) حاوی یک حلقه لوح فشرده همراه با مجموعه تست های استاندارد بین المللی در جهت ارتقاء سطح مهارت های آزمون می باشد.ازویژگی های برتر آن می توان به رویکردی تازه در قالبهای speaking یا listening در هر فصل اشاره داشت.

Complete Ielts :

مجموعه کتاب های( استراتجیک) Complete Ielts ، یکی از مدرن ترین منابع آموزشی آزمون بین المللی آیلتس (Academic and General) می باشد که برای داوطلبان، در سه سطح مختلف، توسط نویسندگانی برجسته از دانشگاه کمبریج تالیف شده است. کتاب Complete Ielts Bands 4-5 مختص زبان آموزانی است که قصد دارند نمره ای بین 4 تا 5 را در آزمون جامع آیلتس کسب نمایند. کتاب 5-6.5 Complete Ielts Bands مختص به زبان آموزانی است که می خواهند نمره ای بین 5 تا 6.5 را در جامع آزمون آیلتس کسب نمایند. و نیزکتاب 6.6تا7.5Complete Ielts Bands مختص به زبان آموزانی است که می خواهند نمره ای بین 6.5 تا 7.5را در آزمون جامع آیلتس کسب نمایند.

Toefl Books
Delta Key to the next Generation :

کتاب(استراتجیک ومحوری) Deltas Key to the Next Generation ، ازجمله کتاب های مرجع آزمون بین المللی تافل IBt، برای آشنایی با مهارت های تافل است. در این کتاب (آموزشی) علاوه بر نکات مهم دستوری زبان بصورت جداگانه، مهارت هایی همچون خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن منطبق با اصول ساختاری آزمون IBt ، گردآوری شده است. این کتاب همچنین شامل سی دی نرم افزاری می باشد.

Barron’s Toefl IBT :

این منبع آموزشی همانند کتاب Deltas Key to the Next Generation، از جمله بهترین منابع آزمون بین المللی تافل IBT بشمار می آید.از ویژگی های برتر این کتاب نمونه تست های مختلف منطبق با آزمون بین المللی تافل است.

Marker Leaders :

مجموعه کتاب های استراتجیک و محوری Market Leaders از منابع ارزشمندی در عرصه کسب و کار با استانداردهای بالامی باشد. علاقه مندان به دوره های مکالمات و مکاتبات بازرگانی در راستای فعالیت هایی همچون قانون کسب و کار، بانکداری و حسابداری و نیز مدیریت بین المللی، می توانند از این مجموعه کتاب های (آموزشی) بهره ببرند.

Accent Books
American Accent Training :

صحبت کردن شما همانند یک انگلیسی زبان((Native Speaker، با لهجه آمریکایی، با استفاده از اصطلاحات محاوره ای متعدد، کمک شایانی به ارتباط گرفتن با فرهنگ و آداب آنها می کند. توصیه اکید ما براین است که علاقمندان با سطح کیفی زبان بالا بجهت تقویت لهجه حتما از مطالب این کتاب بهره ببرند. رویکرد اصلی کتاب American Accent Training، مطابق با سه محور متنوع اصطلاحات آمریکایی، آموزش لهجه آمریکایی، و آموزش تلفظ آمریکایی می باشد.

Get rid of your Accent :

کتاب Get rid of your Accent، از جمله کتاب های آموزشی غنی لهجه British می باشد که در نتیجه اعتماد بنفس بیشتری را در علاقمندان برای ارتباطات بین الملی ایجاد می کند.

TTC Books :
How to Teach English

این کتاب مرجع توسط گروهی از مدرسین و مربیان مجرب تربیت معلم، افرادی که واقعیت کلاس های درس و مشکلات زبان آموزان را به خوبی می شناسند، تالیف شده است. این کتاب در راستای ایجاد اعتماد بنفسی و افزایش سطح دانش و توانایی معلمان می کوشد.

فهرست